pckliper

UPADŁOŚCI KONSUMENCKIE ŚLĄSK

W przypadku kłopotów finansowych, przedsiębiorcy zbyt często nie korzystają z procedury upadłości firmy, co skutkuje niejednokrotnie całą spiralą komplikacji i niepotrzebnego stresu. Umiejętnie przeprowadzona w ramach upadłości restrukturyzacja, niesie za sobą wiele korzyści i możliwość wyjścia z trudnej sytuacji z jak najmniejszym uszczerbkiem dla Klienta i zaspokojeniem roszczeń wierzycieli.

Prowadząc postępowanie upadłościowe jesteśmy w stanie, dzięki fachowej wiedzy, staranności, pełnemu zaangażowaniu i najwyższej dbałości o Państwa interesy, doprowadzić nie tylko do zaspokojenia roszczeń wierzycieli, ale również zachowanie dotychczasowego przedsiębiorstwa przez dłużnika. W imieniu Klientów prowadzimy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne.

Procedura upadłości konsumenckiej polega na likwidacji majątku dłużnika, ustalenie terminu spłaty zobowiązań i umorzeniu części niespłaconych zobowiązań. Upadłość konsumencka jest nową regulacją dla wszystkich, posiadaczy zobowiązań wobec banków, firm windykacyjnych, dostawców mediów, których nie są już w stanie uiścić. Dzięki tej nowej regulacji dłużnik ma możliwość pozbycia się zadłużenia, zwolnienia rachunku bankowego przez komornika sądowego i firmy windykacyjne.

Po skutecznie przeprowadzonym przez naszych specjalistów postępowaniu upadłościowym Klient może liczyć na wykreślenie z rejestru długów, a także jest w stanie odzyskać zdolność kredytową. Jesteśmy gotowi do prowadzenia postępowania upadłościowego, wszczynanego zarówno na wniosek konsumenta, jak i wierzyciela.

Jak ogłosić upadłość konsumencką bądź spółki na Śląsku? Głównie z takim pytaniem trafiają do nas osoby szukające porady prawnej.
Otóż konsument musi wykonać wniosek do konsulatu i czekać na jego rozpatrzenie. Nasza kancelaria pomaga klientom w ich wypełnieniu, żeby procedura przebiegła sprawnie i zakończyła się do 12 miesięcy. Wynikiem jest zaniechanie wszelkich postępowań sądowych oraz egzekuzji, dzięki czemu osoba może zacząć ponownie z czystym kontem.

Nasze zalety

Uchwytność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich dokumentów.

Wiedza

Pan Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat i wyrywał sprawy gdzie inni prawnicy rozkładali ręce.

W kompetencje naszej Kancelarii wchodzą:

- pomoc i doradztwo w zakresie reorganizacji przedsiębiorstw,

- sporządzenie oświadczenia o wszczęciu postępowania naprawczego,

- przygotowanie na zlecenie dłużnika, bądź wierzyciela wniosku o ogłoszenie upadłości,

- reprezentowanie Klienta w postępowaniu upadłościowym i nadzór nad prawidłowością postępowania,

- wsparcie procedury likwidacyjnej,

- udział w mediacjach mających na celu zawarcie układu,

- analiza kwestii odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki.

Ofertę kierujemy głównie do osób z długami, które są uciążliwe bądź nie do spłaty. Jeżeli jest możliwość porozumienia i negocjacji wtedy staramy sie doprowadzić do ugody. W przypadku zbyt dużego zadłużenia pomagamy we wszystkich formalnościach upadłościowych konsumenckich oraz spółki na Śląsku i Małopolsce.

Kancelaria Fortis

Działalność od 1994r, Doświadczenie zawodowe zdobywane pracując dla dużych spółek w Polsce oraz świadcząc pomoc prawną osobom fizycznym, Klientom korporacyjnym oraz instytucjom.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice