kancelaria Fortis

PRAWNIK i ADWOKAT KATOWICE

leszek janczewski - kancelaria Fortis

Kancelaria Fortis

Kancelaria FORTIS funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 r. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy na rynku prawniczym zaowocowało zaufaniem jakim darzą nas nasi Klienci. Profesjonalizm, efektywność, wiarygodność oraz otwartość na propozycje co do charakteru współpracy sprawiają, że grono naszych kontrahentów stale się powiększa.

Nasze usługi to kompleksowa obsługa prawna oraz windykacyjna na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych. Oferujemy także szerokie spektrum pomocy prawnej dla osób fizycznych. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu osiągamy pozytywne i satysfakcjonujące wyniki dla naszych partnerów biznesowych.

Nad sukcesem naszych Kontrahentów pracuje doświadczona, starannie dobrana i zgrana kadra prawników, adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów. Ponadto utrzymujemy stałą współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Naszym wspólnym celem jest oferowanie obsługi na najwyższym poziomie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Fortis na YOUTUBE

Staramy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem na kanale YOUTUBE.
Udostępniliśmy między innymi nagrania dotyczące:
- Umowy Pożyczki,
- Umowy Najmu,
- Umowa Usług Remontowych,
- Ogłoszeniu upadłości konsumenckiej,
- Jak skutecznie windykować,
- Jak przygotować się do zgłoszenia szkód górniczych,
- Inne.

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału.

KANCALARIA FORTIS W GOOGLE
KLIKNIJ W OBRAZEK ŻEBY ZOBACZYĆ KOMENTARZE

Kancelaria Fortis Katowice

Ponad 90 opinii. Poniżej klika z nich.

Michal Wilk
Polecam Kancelaria Fortis, ul. Armii Krajowej 67, Katowice Obszar kontraktów sportowo - trenerskich to bardzo niestabilny rynek. Polskie kluby sportowe nie zawsze wywiązują się ze swoich zobowiązań. Podpisany kontrakt, umowa, to tylko pieniądze na papierze, które często nie mają związku z rzeczywistością. Zaległość jednego z klubów Plus Ligi siatkówki względem mojej firmy wynosiła X2 050 zł. Zadłużenie sięgało jeszcze roku 2014. Kancelaria Fortis pomimo formalnego przedawnienia faktur podjęła się próby odzyskania należnych pieniędzy. Sprawa trafiła do sądu, potem do mediatora i ostatecznie całość zaległej kwoty została zapłacona plus koszty sądowe. Skuteczność 100%. Michał Wilk „Wilk Sport Team”

Arkadiusz Droń
Zdecydowanie polecam Kancelarię Fortis, Współpraca od 8 lat , Fortis to nie tylko prawnicy w garniturach, to przede wszystkim ludzie z pasją, wyróżnia ich empatia, a w moim przypadku 100% skuteczność. Pomogli w sprawach w których inne kancelarie nie widziały pozytywnego rozwiązania, a im się udało :) uratowali rodzinny majątek, za co im chwała. Pomogli w sprawach upadłościowych w Wielkiej Brytanii i jeszcze wiele innych mniejszych problemów udało się im pozytywnie rozwiązać . Firmy Emdropek, Redpit, Argo z Bielska-Białej

Drewpol II Schody Drewniane
Jako firma która obsługuje wielu klientów Nam również czasem zdarzają się sytuacje gdzie wymagane jest podjęcie działań prawnych, współpracujemy w tym zakresie z Kancelarią Prawną Fortis i na dzień dzisiejszy się nie zawiedliśmy. Z wyrazami szacunku Dawid Wróbel Drewpol II Czechowice-Dziedzice

Renata Łobażewicz
Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie oraz kompetentny zespół pozwala na przeprowadzanie usług sprawnie z zachowaniem najwyższych standardów staranności i kultury biznesu. Po ponad 15 latach współpracy polecamy Kancelarię jako solidnego partnera biznesowego. Ogumienie Samochodowe Klenart - Żory

ZOBACZ OPINIE ADAMA PRZEMYKA Z KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ZOBACZ NAS NA FACEBOOKU

Na profilu publikujemy artykuły oraz informacje odnośnie efektach działań naszej Kancelarii.
Kancelaria Fortis Katowice

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE:

Długoletnie zaufanie dla firm współpracujących z nami.

rzeczoznawca majątkowy

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY
WYCENA NIERUCHOMOŚCI
AGNIESZKA SIKOMAS
Ul. ROŹDZIEŃSKIEGO 188C
43-203 KATOWICE

notariusz

KANCELARIA NOTARIALNA MICHAŁ MICHALIK
UL. PANEWNICKA 25
40-730 KATOWICE

REFERENCJE:

Opinie od firm współpracujących.
fuchs oleje
egalwan
instytut chemiczny
jawi
klenart
labor

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Prawnik, Radca Prawny, Adwokat Katowice

W skład profesjonalnej obsługi prawnej jaką proponujemy wchodzi w szczególności obsługa prawna oraz windykacyjna na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, firmami oraz spółkami głównie na Śląsku w miastach: Katowice, Chorzów, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Czeladź, Tychy, Orzesze, Mikołów, Siemianowice. Oferujemy także szerokie spektrum pomocy prawnej dla osób fizycznych, związanego z gałęzią prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz prawa pracy.

Dodatkowo obsługa jaką proponujemy wzbogacona jest o wywiad gospodarczy, który pozwala zweryfikować wiarygodność Państwa potencjalnych kontrahentów. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy w sposób indywidualny z jednoczesnym zapewnieniem o najwyższej jakości usług. Dzięki temu osiągamy pozytywne i satysfakcjonujące wyniki dla naszych partnerów biznesowych.

Nad sukcesem naszych Kontrahentów pracuje doświadczona, starannie dobrana i zgrana kadra prawników, adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów. Ponadto utrzymujemy stałą współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Naszym wspólnym celem jest oferowanie obsługi na najwyższym poziomie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań, dotyczących obsługi prawnej, jaką proponuje nasza Kancelaria Prawno-Windykacyjna FORTIS w Katowicach, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

JAKĄ POMOC PRAWNĄ MOŻNA UZYSKAĆ W KANCELARII FORTIS?

LOKALIZACJA FIRMY

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice