kancelaria Fortis

PRAWNIK i ADWOKAT KATOWICE

Leszek Janczewski

leszek janczewski - kancelaria Fortis

Kancelaria Fortis

Kancelaria FORTIS funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 r. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy na rynku prawniczym zaowocowało zaufaniem jakim darzą nas nasi Klienci. Profesjonalizm, efektywność, wiarygodność oraz otwartość na propozycje co do charakteru współpracy sprawiają, że grono naszych kontrahentów stale się powiększa.

Nasze usługi to kompleksowa obsługa prawna oraz windykacyjna na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych. Oferujemy także szerokie spektrum pomocy prawnej dla osób fizycznych. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu osiągamy pozytywne i satysfakcjonujące wyniki dla naszych partnerów biznesowych.

Nad sukcesem naszych Kontrahentów pracuje doświadczona, starannie dobrana i zgrana kadra prawników, adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów. Ponadto utrzymujemy stałą współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Naszym wspólnym celem jest oferowanie obsługi na najwyższym poziomie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne. (profesjonalną pomoc prawną).

Prawnik, Radca Prawny, Adwokat Katowice

W skład profesjonalnej obsługi prawnej jaką proponujemy wchodzi w szczególności obsługa prawna oraz windykacyjna na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, firmami oraz spółkami głównie na Śląsku w miastach: Katowice, Chorzów, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Czeladź, Tychy, Orzesze, Mikołów, Siemianowice. Oferujemy także szerokie spektrum pomocy prawnej dla osób fizycznych, związanego z gałęzią prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz prawa pracy.

Dodatkowo obsługa jaką proponujemy wzbogacona jest o wywiad gospodarczy, który pozwala zweryfikować wiarygodność Państwa potencjalnych kontrahentów. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy w sposób indywidualny z jednoczesnym zapewnieniem o najwyższej jakości usług. Dzięki temu osiągamy pozytywne i satysfakcjonujące wyniki dla naszych partnerów biznesowych.

Nad sukcesem naszych Kontrahentów pracuje doświadczona, starannie dobrana i zgrana kadra prawników, adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów. Ponadto utrzymujemy stałą współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Naszym wspólnym celem jest oferowanie obsługi na najwyższym poziomie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań, dotyczących obsługi prawnej, jaką proponuje nasza Kancelaria Prawno-Windykacyjna FORTIS w Katowicach, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice