kancelaria Fortis

Realizacje

Kancelaria Prawno - Windykacyjna FORTIS, dbając o zachowanie najwyższej jakości standardów związanych z gałęzią prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz prawa pracy, prowadzi obsługę prawną na stałym zleceniu dla ponad 95 kontrahentów. Aktualnie zespół naszych prawników, radców prawnych oraz aplikantów, realizuje kilkaset zleceń.

W okresie swojej ponad dwudziestoletniej praktyki wygraliśmy kilkaset spraw z zakresu szeroko pojętej obsługi prawnej oraz działalności windykacyjnej. Stały rozwój kancelarii oraz zdobyte doświadczenie umożliwiło również przeprowadzenie wielu mediacji oraz negocjacji, które w późniejszym czasie skutkowały zwarciem ugody.

W stale powiększającym się gronie naszych Kontrahentów, można znaleźć m.in:
Auto Partner SA, z którym prowadzimy nieustanną współpracę od 12 lat.
Wśród innych wieloletnich partnerów biznesowych znajdują się również: Ogumienie Samochodowe Klenart Sp.j.; Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED Dziergas Sławomir; Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla i.in.

W zleceniach od osób prywatnych pomogliśmy już kilkuset sprawach zaczynając od odzyskania swoich należności, w orzeczeniu upadłości konsumenckiej, odszkodowaniu górniczym, oraz wszelkich poradach w zakresie prawa cywilnego.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

Poniżej znajdują się krótkie filmiki, w których klienci przedstawiają konkretne problematyczne sytuacje oraz w jaki sposób zostały rozwiązane przez Kancelarie Fortis.

PRAWNIK W CAMPERZE

Leszek Janczewski to miłośnik Camperów, dlatego duża część działalności Kancelarii to sprawy prawne dotyczące Camperów.

REFERENCJE:

Opinie od firm współpracujących.
fuchs oleje
egalwan
instytut chemiczny
jawi
klenart
labor
CZĘŚĆ REALIZACJI JEST RÓWNIEŻ UDOKUMENTOWANA W OPINIACH NA KONCIE GOOGLE
Zachęcamy do zapoznania się z nimi, ponieważ są podpisywane przez firmy i osoby, które korzystają z naszych usług.

Kancelaria Fortis Katowice

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne. (profesjonalną pomoc prawną)

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice