kancelaria Fortis

TRANSPORT I SPEDYCJA

Mając na uwadze niezwykle dynamiczny rozwój rynku transportowego, i w związku z tym rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu doradztwa prawnego w tej dziedzinie, oferujemy profesjonalną i specjalistyczną pomoc, skierowaną do przedsiębiorców, wykonujących transport drogowy.

Biorąc pod uwagę to, że doskonale znamy branżę transportową i spedycyjną, mamy duże doświadczenie i potrafimy skutecznie, zgodnie z obowiązującym prawem działać, służymy pomocą przedsiębiorstwom transportowym i spedycyjnym, zapewniając Państwu najbardziej specjalistyczne rozwiązania prawne i możliwość rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zadań, z którymi możecie się Państwo spotkać, prowadząc działalność na tym polu.

Proponujemy szereg optymalnych rozwiązań prawnych, które doskonale się sprawdzają w aktualnym stanie prawnym i obecnej sytuacji na rynku transportowym i spedycyjnym. Na Państwa zlecenie pomagamy od podstaw tworzyć przedsiębiorstwa, sporządzamy i redagujemy umowy, dostosowując je do wymagań i możliwości naszych Klientów i monitorujemy każdy etap przedsięwzięcia.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Zakres usług, proponowanych przez nas, dotyczących transportu i spedycji:

- pomoc i doradztwo w zakresie transportu i spedycji, działających zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym,

- analiza prawna aktów wewnętrznych podmiotów, świadczących usługi transportowe na terenie kraju i za granicą,

- opiniowanie, sporządzanie umów i kontraktów handlowych w zakresie przewozu i spedycji,

- reprezentacja w postępowaniu przedsądowym oraz w sporach sądowych w zakresie odszkodowań z tytułu nienależytego wywiązania się z umów cywilnoprawnych, zawieranych przez przewoźników, szkód transportowych,

- kompleksowo doradzamy przy uzyskiwaniu licencji i wymaganych pozwoleń,

- wspieramy w procesie sprawnej windykacji, zajmujemy się mediacją z nieuczciwymi kontrahentami, w celu uzyskania ugody,

- pomagamy przy likwidacji szkód poprzez kontakt z Klientem i Ubezpieczycielem,

- oferujemy wsparcie w uzyskiwaniu odszkodowań w ramach procedur likwidacji szkód, wynikłych zarówno w trakcie przewozu krajowego, jak i międzynarodowego.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice