kancelaria Fortis

TRANSPORT I SPEDYCJA

Mając na uwadze niezwykle dynamiczny rozwój rynku transportowego, i w związku z tym rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu doradztwa prawnego w tej dziedzinie, oferujemy profesjonalną i specjalistyczną pomoc, skierowaną do przedsiębiorców, wykonujących transport drogowy.

Biorąc pod uwagę to, że doskonale znamy branżę transportową i spedycyjną, mamy duże doświadczenie i potrafimy skutecznie, zgodnie z obowiązującym prawem działać, służymy pomocą przedsiębiorstwom transportowym i spedycyjnym, zapewniając Państwu najbardziej specjalistyczne rozwiązania prawne i możliwość rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zadań, z którymi możecie się Państwo spotkać, prowadząc działalność na tym polu.

Proponujemy szereg optymalnych rozwiązań prawnych, które doskonale się sprawdzają w aktualnym stanie prawnym i obecnej sytuacji na rynku transportowym i spedycyjnym. Na Państwa zlecenie pomagamy od podstaw tworzyć przedsiębiorstwa, sporządzamy i redagujemy umowy, dostosowując je do wymagań i możliwości naszych Klientów i monitorujemy każdy etap przedsięwzięcia.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich dokumentów.

Wiedza

Pan Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat i wygrał sprawy gdzie inni prawnicy rozkładali ręce.

Zakres usług, proponowanych przez nas, dotyczących transportu i spedycji:

- pomoc i doradztwo w zakresie transportu i spedycji, działających zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym,

- analiza prawna aktów wewnętrznych podmiotów, świadczących usługi transportowe na terenie kraju i za granicą,

- opiniowanie, sporządzanie umów i kontraktów handlowych w zakresie przewozu i spedycji,

- reprezentacja w postępowaniu przedsądowym oraz w sporach sądowych w zakresie odszkodowań z tytułu nienależytego wywiązania się z umów cywilnoprawnych, zawieranych przez przewoźników, szkód transportowych,

- kompleksowo doradzamy przy uzyskiwaniu licencji i wymaganych pozwoleń,

- wspieramy w procesie sprawnej windykacji, zajmujemy się mediacją z nieuczciwymi kontrahentami, w celu uzyskania ugody,

- pomagamy przy likwidacji szkód poprzez kontakt z Klientem i Ubezpieczycielem,

- oferujemy wsparcie w uzyskiwaniu odszkodowań w ramach procedur likwidacji szkód, wynikłych zarówno w trakcie przewozu krajowego, jak i międzynarodowego.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice