kancelaria Fortis

UMOWY I TRANSAKCJE HANDLOWE

Zawierając umowy i transakcje handlowe, podejmują Państwo współpracę z różnorakimi, niejednokrotnie nieznanymi partnerami biznesowymi, co niesie za sobą wysokie ryzyko często dużej straty. Biorąc pod uwagę to, że często są to duże kontrakty z niepewnymi kontrahentami, warto skorzystać z naszych usług, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia i cieszyć się bezpiecznym przebiegiem transakcji. Gwarantujemy Państwu kompleksowe wsparcie w prowadzonej przez Państwa aktywności biznesowej. Prowadzenie złożonych transakcji, sporządzanie i opracowywanie umów i należyte zabezpieczenie transakcji, to nasza domena, zapewniająca Klientowi sukces.

Nasza kancelaria posiada specjalistów, mających szerokie doświadczenie w obsłudze umów i kontraktów w zakresie wszystkich najważniejszych dziedzin w działalności przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, dotyczących umów i transakcji handlowych, funkcjonujących zarówno w systemie prawa polskiego, jak i międzynarodowego.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczne i rentowne rozwiązanie, uwzględniające w maksymalnym stopniu interesy Klienta. Na zlecenie Klienta, minimalizując możliwość straty biznesowej, jesteśmy w stanie rozpoznać ryzyko związane z zawarciem kontraktu handlowego i zaproponować odpowiednie, konkretne rozwiązania. Mając na względzie Państwa interesy, proponujemy możliwość opracowania dokumentacji kontraktowej, analizę, opiniowanie i weryfikację umów, sporządzonych przez kontrahentów, i potencjalnych partnerów biznesowych. Oferujemy ponadto szeroko rozumianą pomoc prawną przy przygotowywaniu i sporządzaniu umów cywilnoprawnych i handlowych.

W przypadku, gdy potrzebują Państwo reprezentanta w negocjacjach umów, aktywnie, z pełnym zaangażowaniem wspieramy Państwa w osiągnięciu bezpiecznego i jak najbardziej korzystnego kompromisu. Dzięki naszej pomocy Klienci zyskują optymalne zabezpieczenie interesów poprzez odpowiednie klauzule umowne i procedury w zakresie monitorowania i nadzoru nad realizacją projektów.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice