kancelaria Fortis

UPADŁOŚCI KONSUMENCKIE i FIRM ŚLĄSK

W przypadku kłopotów finansowych, przedsiębiorcy zbyt często nie korzystają z procedury upadłości firmy, co skutkuje niejednokrotnie całą spiralą komplikacji i niepotrzebnego stresu. Umiejętnie przeprowadzona w ramach upadłości restrukturyzacja, niesie za sobą wiele korzyści i możliwość wyjścia z trudnej sytuacji z jak najmniejszym uszczerbkiem dla Klienta i zaspokojeniem roszczeń wierzycieli.

Prowadząc postępowanie upadłościowe jesteśmy w stanie, dzięki fachowej wiedzy, staranności, pełnemu zaangażowaniu i najwyższej dbałości o Państwa interesy, doprowadzić nie tylko do zaspokojenia roszczeń wierzycieli, ale również zachowanie dotychczasowego przedsiębiorstwa przez dłużnika. W imieniu Klientów prowadzimy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne.

Procedura upadłości konsumenckiej polega na likwidacji majątku dłużnika, ustalenie terminu spłaty zobowiązań i umorzeniu części niespłaconych zobowiązań. Upadłość konsumencka jest nową regulacją dla wszystkich, posiadaczy zobowiązań wobec banków, firm windykacyjnych, dostawców mediów, których nie są już w stanie uiścić. Dzięki tej nowej regulacji dłużnik ma możliwość pozbycia się zadłużenia, zwolnienia rachunku bankowego przez komornika sądowego i firmy windykacyjne.

Po skutecznie przeprowadzonym przez naszych specjalistów postępowaniu upadłościowym Klient może liczyć na wykreślenie z rejestru długów, a także jest w stanie odzyskać zdolność kredytową. Jesteśmy gotowi do prowadzenia postępowania upadłościowego, wszczynanego zarówno na wniosek konsumenta, jak i wierzyciela.

Jak ogłosić upadłość konsumencką bądź spółki na Śląsku? Głównie z takim pytaniem trafiają do nas osoby szukające porady prawnej.
Otóż konsument musi wykonać wniosek do konsulatu i czekać na jego rozpatrzenie. Wykonaliśmy kilkadziesiąt upadłości na Śląsku, głównie klienci z miast Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec. Nasza kancelaria pomaga klientom w ich wypełnieniu, żeby procedura przebiegła sprawnie i zakończyła się do 12 miesięcy. Wynikiem jest zaniechanie wszelkich postępowań sądowych oraz egzekucji, dzięki czemu osoba może zacząć ponownie z czystym kontem.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Profesjonalne ogłaszanie upadłości konsumenckiej, firmy Śląsk

W kompetencje naszej Kancelarii wchodzą:

- pomoc i doradztwo w zakresie reorganizacji przedsiębiorstw,

- sporządzenie oświadczenia o wszczęciu postępowania naprawczego,

- przygotowanie na zlecenie dłużnika, bądź wierzyciela wniosku o ogłoszenie upadłości,

- reprezentowanie Klienta w postępowaniu upadłościowym i nadzór nad prawidłowością postępowania,

- wsparcie procedury likwidacyjnej,

- udział w mediacjach mających na celu zawarcie układu,

- analiza kwestii odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki.

Ofertę kierujemy głównie do osób z długami, które są uciążliwe bądź nie do spłaty. Jeżeli jest możliwość porozumienia i negocjacji wtedy staramy się doprowadzić do ugody. W przypadku zbyt dużego zadłużenia pomagamy we wszystkich formalnościach upadłościowych konsumenckich oraz spółki na Śląsku i Małopolsce.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice