kancelaria Fortis

WYWIAD GOSPODARCZY FIRM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prowadzących różnego rodzaju inwestycje, mając na względzie bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorców, niejednokrotnie borykających się z niewypłacalnością kontrahentów i partnerów biznesowych, których działania prowadzą często do zaburzenia płynności finansowej przedsiębiorcy, proponujemy profesjonalną usługę wywiadu gospodarczego w całej Polsce: Śląsk, Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze itd.

Chcąc uniknąć niewypłacalności i bankructwa przedsiębiorcy, będącej wynikiem niewypłacalności i nieuczciwości kooperantów, warto zainteresować się usługami, jakie proponuje nasza Kancelaria, przeprowadzająca na zlecenie Klienta wywiad gospodarczy dłużnika. Dzięki fachowej wiedzy, zaangażowaniu specjalistów z tej dziedziny jesteśmy w stanie podjąć odpowiednie działania, prowadzące do uzyskania cennej wiedzy, potrzebnej do skutecznej windykacji należności.

W przypadku, gdy dłużnik uchyla się od płacenia i próbuje ukryć posiadany majątek, w taki sposób prowadzimy wywiad gospodarczy dłużnika, aby wskazać ukryte dochody, aktywa finansowe, czy nieruchomości. Czynności wywiadu gospodarczego, prowadzonego przez naszych specjalistów mogą mieć zarówno charakter oficjalny, gdy informacje są potwierdzone przez stosowne urzędy, jak i nieoficjalne, zdobyte np. od innych kontrahentów, posiadających wiedzę o danym dłużniku.

Oprócz tego nasi prawnicy mają dostęp do poufnych informacji, pochodzących m.in. z banków. Nadrzędnym celem działania wywiadu gospodarczego naszej Kancelarii jest ustalenie majątku dłużnika i jego zobowiązań wobec wszystkich wierzycieli, czego wynikiem jest skuteczna i szybka egzekucja komornicza.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

W ramach kompleksowej usługi wywiadu gospodarczego zapewniamy:

- ustalenie danych dłużnika w rejestrach państwowych, miejsca prowadzenia działalności gospodarczej, posiadanych przez niego udziałów w spółkach oraz ewentualnego członkostwa w zarządzie spółki,

- ujawnienie majątku dłużnika w postaci ruchomości, np. samochodów i maszyn, służących mu do prowadzenia działalności jego przedsiębiorstwa,

- ustalenie wszystkich nieruchomości, będących własnością dłużnika oraz powierzchni, służących do przechowywania towarów,

- sprawdzenie czy dłużnik nie ukrywa majątku, poprzez sporządzenie darowizny posiadanych nieruchomości na rzecz innej osoby lub firmy, sprzedaży tychże nieruchomości,

- weryfikację dłużnika poprzez sprawdzenie w Rejestrze Dłużników i BIG, do których mamy dostęp i uzyskanie stosownego odpisu,

- ustalenie obecnie posiadanych i nieistniejących rachunków bankowych.

kancelaria prawna, prawnik katowice

KOMPLEKSOWA POMOC W OBSŁUDZE PRAWNEJ DLA FIRM

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice