pckliper

UMOWY I TRANSAKCJE HANDLOWE

Zawierając umowy i transakcje handlowe, podejmują Państwo współpracę z różnorakimi, niejednokrotnie nieznanymi partnerami biznesowymi, co niesie za sobą wysokie ryzyko często dużej straty. Biorąc pod uwagę to, że często są to duże kontrakty z niepewnymi kontrahentami, warto skorzystać z naszych usług, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia i cieszyć się bezpiecznym przebiegiem transakcji. Gwarantujemy Państwu kompleksowe wsparcie w prowadzonej przez Państwa aktywności biznesowej. Prowadzenie złożonych transakcji, sporządzanie i opracowywanie umów i należyte zabezpieczenie transakcji, to nasza domena, zapewniająca Klientowi sukces.

Nasza kancelaria posiada specjalistów, mających szerokie doświadczenie w obsłudze umów i kontraktów w zakresie wszystkich najważniejszych dziedzin w działalności przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, dotyczących umów i transakcji handlowych, funkcjonujących zarówno w systemie prawa polskiego, jak i międzynarodowego.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczne i rentowne rozwiązanie, uwzględniające w maksymalnym stopniu interesy Klienta. Na zlecenie Klienta, minimalizując możliwość straty biznesowej, jesteśmy w stanie rozpoznać ryzyko związane z zawarciem kontraktu handlowego i zaproponować odpowiednie, konkretne rozwiązania. Mając na względzie Państwa interesy, proponujemy możliwość opracowania dokumentacji kontraktowej, analizę, opiniowanie i weryfikację umów, sporządzonych przez kontrahentów, i potencjalnych partnerów biznesowych. Oferujemy ponadto szeroko rozumianą pomoc prawną przy przygotowywaniu i sporządzaniu umów cywilnoprawnych i handlowych.

W przypadku, gdy potrzebują Państwo reprezentanta w negocjacjach umów, aktywnie, z pełnym zaangażowaniem wspieramy Państwa w osiągnięciu bezpiecznego i jak najbardziej korzystnego kompromisu. Dzięki naszej pomocy Klienci zyskują optymalne zabezpieczenie interesów poprzez odpowiednie klauzule umowne i procedury w zakresie monitorowania i nadzoru nad realizacją projektów.

Nasze zalety

Uchwytność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich dokumentów.

Wiedza

Pan Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat i wyrywał sprawy gdzie inni prawnicy rozkładali ręce.

Kancelaria Fortis

Działalność od 1994r, Doświadczenie zawodowe zdobywane pracując dla dużych spółek w Polsce oraz świadcząc pomoc prawną osobom fizycznym, Klientom korporacyjnym oraz instytucjom.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice