kancelaria Fortis

PRAWNIK ROZWODY KATOWICE, ŚLĄSK

Sprawy rozwodowe, to bardzo delikatna materia, dlatego warto znaleźć rzetelną i kompetentną osobę, która bezboleśnie przeprowadzi przez zawikłane problemy związane z ustaleniem winy rozkładu pożycia małżeńskiego, podziałem wspólnego majątku byłych małżonków, regulacja kwestii władzy rodzicielskiej, w przypadku posiadania małoletnich dzieci i ewentualnym ustaleniem wysokości alimentów.

Biorąc pod uwagę to, że rozwód, to bardzo złożony proces, dotykający nie tylko współmałżonków, ale też odbijający się negatywnie na całej rodzinie, a szczególnie dzieciach, polecamy Państwu adwokata, który sprawnie i dyskretnie jest w stanie ułatwić Państwu przeprowadzenie sprawy rozwodowej w jak najmniej bolesny sposób. Naszym priorytetem jest zminimalizowanie skutków i kosztów rozwodu. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją dążymy do osiągnięcia jak najbardziej korzystnego dla Klienta orzeczenia.

Dzięki naszym Prawnikowi i Adwokatowi z zakresu prawa rodzinnego pomożemy Państwu przejść przez ten trudny proces z jak największym komfortem i z zapewnieniem odpowiednich warunków, które pomogą każdej ze stron rozpocząć nowy etap w swoim życiu bez niepotrzebnego bagażu wzajemnych uraz i stresu. Każdą sprawę rozwodową traktujemy indywidualnie z zachowaniem dyskrecji i najwyższą dbałością o interesy Klienta. Zapraszamy osoby poszkodowane ze Śląska, Katowice, Mikołów, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Mysłowice, Zabrze, Gliwice, Tychy oraz bliskie okolice.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich dokumentów.

Wiedza

Pan Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat i wygrał sprawy gdzie inni prawnicy rozkładali ręce.

Nasza pomoc w rozwodach polega między innymi na:

- zapewnieniu wsparcia przy załatwieniu wszelkich formalności i znalezieniu wyjścia nawet z najtrudniejszej sytuacji, czy też relacji rodzinnych,

- sporządzeniu pozwu,

- prowadzeniu negocjacji przedsądowych między małżonkami w zakresie wszystkich prawnych konsekwencji rozwodu,

- wniesieniu pozwu o rozwód z wyłącznej winy jednej ze stron lub bez orzekania o winie reprezentacji w Sądzie,

- reprezentacji w kontaktach z drugą stroną,

- zapewnieniu wsparcia w zakresie znajomości przepisów prawa jak również praktyk, stosowanych na sali sądowej,

- wsparciu przy uzyskaniu alimentów od współmałżonka w trakcie toczącego się postępowania rozwodowego,

- przeprowadzeniu rozwodu w przypadku, gdy jeden z współmałżonków jest obcokrajowcem,

- wstąpieniu na zlecenie Klienta do już toczącego się postępowania rozwodowego,

- doradztwie i odpowiedzi na wątpliwości i nurtujące pytania.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice