kancelaria Fortis

PRAWNIK ROZWODY KATOWICE, ŚLĄSK

Sprawy rozwodowe, to bardzo delikatna materia, dlatego warto znaleźć rzetelną i kompetentną osobę, która bezboleśnie przeprowadzi przez zawikłane problemy związane z ustaleniem winy rozkładu pożycia małżeńskiego, podziałem wspólnego majątku byłych małżonków, regulacja kwestii władzy rodzicielskiej, w przypadku posiadania małoletnich dzieci i ewentualnym ustaleniem wysokości alimentów.

Biorąc pod uwagę to, że rozwód, to bardzo złożony proces, dotykający nie tylko współmałżonków, ale też odbijający się negatywnie na całej rodzinie, a szczególnie dzieciach, polecamy Państwu adwokata, który sprawnie i dyskretnie jest w stanie ułatwić Państwu przeprowadzenie sprawy rozwodowej w jak najmniej bolesny sposób. Naszym priorytetem jest zminimalizowanie skutków i kosztów rozwodu. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją dążymy do osiągnięcia jak najbardziej korzystnego dla Klienta orzeczenia.

Dzięki naszym Prawnikowi i Adwokatowi z zakresu prawa rodzinnego pomożemy Państwu przejść przez ten trudny proces z jak największym komfortem i z zapewnieniem odpowiednich warunków, które pomogą każdej ze stron rozpocząć nowy etap w swoim życiu bez niepotrzebnego bagażu wzajemnych uraz i stresu. Każdą sprawę rozwodową traktujemy indywidualnie z zachowaniem dyskrecji i najwyższą dbałością o interesy Klienta. Zapraszamy osoby poszkodowane ze Śląska, Katowice, Mikołów, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Mysłowice, Zabrze, Gliwice, Tychy oraz bliskie okolice.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Nasza pomoc w rozwodach polega między innymi na:

- zapewnieniu wsparcia przy załatwieniu wszelkich formalności i znalezieniu wyjścia nawet z najtrudniejszej sytuacji, czy też relacji rodzinnych,

- sporządzeniu pozwu,

- prowadzeniu negocjacji przedsądowych między małżonkami w zakresie wszystkich prawnych konsekwencji rozwodu,

- wniesieniu pozwu o rozwód z wyłącznej winy jednej ze stron lub bez orzekania o winie reprezentacji w Sądzie,

- reprezentacji w kontaktach z drugą stroną,

- zapewnieniu wsparcia w zakresie znajomości przepisów prawa jak również praktyk, stosowanych na sali sądowej,

- wsparciu przy uzyskaniu alimentów od współmałżonka w trakcie toczącego się postępowania rozwodowego,

- przeprowadzeniu rozwodu w przypadku, gdy jeden z współmałżonków jest obcokrajowcem,

- wstąpieniu na zlecenie Klienta do już toczącego się postępowania rozwodowego,

- doradztwie i odpowiedzi na wątpliwości i nurtujące pytania.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice