kancelaria Fortis

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Mając na względzie rosnące potrzeby i wymagania Klientów, rozszerzamy naszą działalność i podnosimy jakość usług, oferowanych przez naszą kancelarię, gwarantując wachlarz usług i narzędzi, związanych z wierzytelnościami. Skupiamy się głównie na obsłudze firm w zakresie zarządzania, windykacji i obrotu należnościami. Nasza oferta pomocy prawnej skierowana jest nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw, ale też mogą z niej skorzystać Klienci indywidualni, chcący odzyskać należne im pieniądze. Powierzając sprawę windykacji w nasze ręce, mają Państwo gwarancję jak najbardziej efektywnych negocjacji z dłużnikami, wysoką skuteczność, niejednokrotnie nawet już na etapie polubownym, a wszystko z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych i elementarnych zasad etyki zawodowej i moralności, stosowanych w branży windykacji. Jesteśmy w stanie odzyskać należności zarówno od firm, jak i od osób prywatnych, nie tylko w kraju, ale też za granicą.

W ramach działalności kancelarii zapewniamy:

- monitoring wierzytelności, gwarantujący Państwu pełną kontrolę nad terminowością płatności ze strony kontrahentów,

- prowadzimy polubowną windykację, mającą na celu odzyskanie wierzytelności na drodze przedsądowej, polegające głównie na ustaleniu niezbędnych danych dłużnika, nawiązanie kontaktu, ustalenie warunków i terminów spłaty, a w razie niepowodzenia negocjacji-wystosowania wezwania do zapłaty,

- w przypadku nieskutecznej windykacji polubownej zapewniamy kompleksową obsługę windykacji sądowej i komorniczej, obejmującej na kolejnych etapach postępowania: przygotowanie pozwu, złożenie go we właściwym sądzie, monitorowanie i nadzór przebiegu postępowania sądowego, uzyskanie tytułu wykonawczego przeciwko nieuczciwemu kontrahentowi. W przypadku windykacji komorniczej, sporządzamy wniosek egzekucyjny i monitorujemy czynności komornicze.

POMOC W ODZYSKANIU NALEŻNOŚCI

Pan Łukasz Stachoń - właściciel firmy VOSA opowiada o swoim przypadku, w którym miał problem z odzyskaniem pieniędzy.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie.

Wiedza

Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat. Jego wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennego doświadczenia, które nieustannie przekazuje swoim współpracownikom, aby mogli oni świadczyć Państwu profesjonalne usługi prawne.

Windykacja Śląsk

Prowadzimy windykację należności z tytułu:

- umów pożyczki, umów zawartych ustnie, umów o pracę,
- faktur za usługi i dostawy,
- niewykonania umowy, zaliczek i kar umownych,
- spraw rozwodowych i alimentacyjnych,
- spraw komorniczych i przedawnionych,
- zapisów niedozwolonych.

W realizacji posiadamy już ponad 300 skutecznych windykacji od kilku tysięcy do kilku milionów. Odzyskaliśmy wierzytelności głównie dla mieszkańców miast: Katowice, Chorzów, Mikołów, Mysłowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Jaworzno, Tychy.

SKUTECZNA WINDYKACJA
Kilka słów o tym czym się wyróżniamy na rynku.

Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice