kancelaria Fortis

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Mając na względzie rosnące potrzeby i wymagania Klientów, rozszerzamy naszą działalność i podnosimy jakość usług, oferowanych przez naszą kancelarię, gwarantując wachlarz usług i narzędzi, związanych z wierzytelnościami. Skupiamy się głównie na obsłudze firm w zakresie zarządzania, windykacji i obrotu należnościami. Nasza oferta pomocy prawnej skierowana jest nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw, ale też mogą z niej skorzystać Klienci indywidualni, chcący odzyskać należne im pieniądze. Powierzając sprawę windykacji w nasze ręce, mają Państwo gwarancję jak najbardziej efektywnych negocjacji z dłużnikami, wysoką skuteczność, niejednokrotnie nawet już na etapie polubownym, a wszystko z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych i elementarnych zasad etyki zawodowej i moralności, stosowanych w branży windykacji. Jesteśmy w stanie odzyskać należności zarówno od firm, jak i od osób prywatnych, nie tylko w kraju, ale też za granicą.

W ramach działalności kancelarii zapewniamy:

- monitoring wierzytelności, gwarantujący Państwu pełną kontrolę nad terminowością płatności ze strony kontrahentów,

- prowadzimy polubowną windykację, mającą na celu odzyskanie wierzytelności na drodze przedsądowej, polegające głównie na ustaleniu niezbędnych danych dłużnika, nawiązanie kontaktu, ustalenie warunków i terminów spłaty, a w razie niepowodzenia negocjacji-wystosowania wezwania do zapłaty,

- w przypadku nieskutecznej windykacji polubownej zapewniamy kompleksową obsługę windykacji sądowej i komorniczej, obejmującej na kolejnych etapach postępowania: przygotowanie pozwu, złożenie go we właściwym sądzie, monitorowanie i nadzór przebiegu postępowania sądowego, uzyskanie tytułu wykonawczego przeciwko nieuczciwemu kontrahentowi. W przypadku windykacji komorniczej, sporządzamy wniosek egzekucyjny i monitorujemy czynności komornicze.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich dokumentów.

Wiedza

Pan Leszek Janczewski prowadzi swoją kancelarię od ponad 20 lat i wygrał sprawy gdzie inni prawnicy rozkładali ręce.

Windykacja Śląsk

Prowadzimy windykację należności z tytułu:

- umów pożyczki, umów zawartych ustnie, umów o pracę,
- faktur za usługi i dostawy,
- niewykonania umowy, zaliczek i kar umownych,
- spraw rozwodowych i alimentacyjnych,
- spraw komorniczych i przedawnionych,
- zapisów niedozwolonych.

W realizacji posiadamy już ponad 300 skutecznych windykacji od kilku tysięcy do kilku milionów. Odzyskaliśmy wierzytelności głównie dla mieszkańców miast: Katowice, Chorzów, Mikołów, Mysłowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Jaworzno, Tychy.

kancelaria prawna, prawnik katowice
Kancelaria Fortis

Kancelaria została założona w 1994r. Zespół posiada prawników i adwokatów, którzy zdobywali doświadczenie w dużych spółkach w Polsce. Świadczymy pomoc prawną dla klientów fizycznych, firmą, korporacją oraz instytucją. Jeżeli szukają Państwo rzetelnego Prawnika, bądź adwokata to serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje do siedziby Kancelarii prawnej Fortis w Katowicach.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko skrzyżowania ul. Kościuszki i Ul. Armii Krajowej na przeciwko Restauracji Meksykańskiej ElPopo. Wejście znajduje się od strony ulicy Głogowskiej. Mmiejsca parkingowe dla klientów przy sklepie Żabka.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Jesteśmy również otwarci na propozycję, co do charakteru współpracy lub innych oczekiwań w stosunku do naszej firmy.

Fortis Leszek Janczewski
ul. Armii Krajowej 67
40-671 Katowice